Afet ile Yeni Bir Hayat

İstanbul’da olduğumuz sürece Afet ile o kadar sık görüştük ki! Yaşadıklarımızın gerçek olduğuna inanamıyordum bile. Bir şekilde yollarımız hep kesişiyor, aynı yerlere hizmet veriyorduk. Daha önce hiç görmediğim yollara, sokaklara, hiç girmedim mahallelere sürüklüyordu beni. Afet’te daha önce bir yerde rastlamadığım ilginç bir şeyler vardı, tam olarak anlatamıyorum belki ama sanki gittiği her yere mutluluk götürüyor, en kötü zamanlarda gülümsemenizi sağlayacak bir şeyler buluyordu. Bazen peşine çocuklar takılıyor, bazen yolda insanlar birbirine onu gösteriyorlardı.

İlk kez sinemaya gidişim de Afet ile oldu. Ah o arabalı sinemaları görecektiniz! Açık havada, herkesin elindee çekirdekler, içecekler, herkes çok mutlu, hem de ortalık çok kalabalık olurdu. Beraber “Coca-Cola ile Ay’ın Fethi” isimli bir film izledik. Öyle büyük bir olayda ki! Düşünsenize o zamanlar ben Türkiye’yi karış karış biliyorum diye hava atarken, insanoğlu Ay’a gitmişti!

Paylaşınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>